Ismo Pyykkö oljemålning

759480

ISMO PYYKKÖ (född 1943): Sensommar, signerad samt daterad -90, olja på duk, 50x60 cm

Södra kajen 14, Helsingfors

Ismo Pyykkö oljemålning

Budhistorik (4 bud)

Bud EUR
5790634
190
5786225
180
5780112
150
5780021
100

Slutpris EUR:
190
1 935 SEK, 211 USD
Utropspris EUR: