Madeleine Pyk litografi

759479

MADELEINE PYK (född 1934): Figurkomposition, färglitografi, signerad M Pyk, numrerad 225/275, 47x36 cm

Rum 18

Madeleine Pyk litografi

Budhistorik (15 bud)
5800328
950
5800228
900
5800327
900
5800228
850
5800101

Slutpris SEK:
950
93 EUR, 104 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.