Mosse Stoopendaal oljemålning

759456

MOSSE STOOPENDAAL (1901-1948): "Tjädertuppar vid mosskanten", signerad och daterad 1943, olja på duk, ca 94x143 cm

Linnégatan 21, Norrköping

Mosse Stoopendaal oljemålning

Budhistorik (3 bud)

5793923
9 000
5793922
6 000
5788227
5 000

Slutpris SEK:
9 000
884 EUR, 981 USD
Utropspris SEK:
25 000

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 641 kr.