Iva Colliander träsnitt

759400

INA COLLIANDER (Finland, 1905-1985), martyr, EA 1/10, signerad samt daterad -64, träsnitt, utställningsetikett á tergo, motivmått ca 32,5 x 30,5 cm

Drottninggatan 36, Malmö

Iva Colliander träsnitt

Budhistorik (5 bud)
5797575
500
5795185
450
5782437
5795184
5782437

Slutpris SEK:
500
49 EUR, 55 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 300 kr.