Svän Grandin oljemålning

759328

SVÄN GRANDIN (1906-1982): Två flickor, signerad Grandin samt daterad 40, olja på pannå, ca 38x46 cm

Tavelvagn 3

Svän Grandin oljemålning

Budhistorik (1 bud)

5781790
2020-04-02 23:08:23

2020-04-07 kl 20:03
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.