Ingegerd Möller Nygren

759318

INGEGERD MÖLLER NYGREN (1928): Komposition, signerad I, Möller, olja på duk, ca 38x54 cm

Fack 54

Ingegerd Möller Nygren

Budhistorik (11 bud)
5798785
5795133
5795133
950
5798784
900
5795133
750

Slutpris SEK:
108 EUR, 120 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.