Kjell Engman

759310

KJELL ENGMAN, vägghängd skulptur, signerad och daterad Kjell Engman -76, keramik, glas och trä, rammått 76x76 cm

Konst, Skulpturer

Rum 12

Kjell Engman

Budhistorik (5 bud)
5794009
1 900
5784558
1 800
5781317
650
5781315
5780994

Slutpris SEK:
1 900
187 EUR, 207 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.