Henri Matisse

759309

HENRI MATISSE (1869-1954), efter, "Composition noir et rouge", signerad i trycket, numrerad 49/200, ca 36,5x47,5 cm

Gulnad

Henri Matisse

Budhistorik (9 bud)
5798455
5798235
2 800
5797522
2 600
5796908
5796282
1 700

Slutpris SEK:
295 EUR, 327 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.