Einar Nerman litografi

759303

EINAR NERMAN (1888-1983): "Garbo", signerad Nerman, litografi, 30x23,5 cm

Fack 49

Einar Nerman litografi

Budhistorik (17 bud)
5797825
4 800
5797828
4 600
5797825
4 400
5797823
4 200
5797819

Slutpris SEK:
4 800
471 EUR, 523 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.