Sven Hansson

759301

SVEN HANSSON (1927-2014): Självporträtt, signerad och daterad Sven Hansson -43, krita på papper, ca 30,5x19 cm.

Konst, Modernt måleri, Specialauktion

Fack 49

Sven Hansson

Budhistorik (1 bud)

5782054
2020-04-03 04:51:35

2020-04-07 kl 15:56
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.