Straeter Lite-On handväska

759225

STRAETER, handväska, "Lite-On", svart läder, 1940/50-tal, invändigt liten glödlampa, förgyllda detaljer, spegel samt fack för cigaretter och läppstift, längd ca 29 cm

Bruksspår

Vintage Fashion

Straeter Lite-On handväska

Budhistorik (16 bud)
5796709
1 800
5796717
1 700
5796709
1 600
5796714
5796709
1 400

Slutpris SEK:
1 800
177 EUR, 196 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.