Urban Engström

759217

URBAN ENGSTRÖM (född 1955) ''Riktning- Bgjo'', signerad och daterad á tergo Urban Engström 1981, olja på duk, ca 170x235 cm

Rum 3

Urban Engström

Budhistorik (1 bud)

5795866
2020-04-06 22:36:16

2020-04-07 kl 14:16
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.