Juhani Palmu litografi

759178

JUHANI PALMU (född 1944) Byväg, signerad, litografi, E.A., 41x56 cm

Södra kajen 14, Helsingfors

Juhani Palmu litografi

Budhistorik (2 bud)

Bud EUR
5795782
50
5795778
30

Slutpris EUR:
50
509 SEK, 56 USD
Utropspris EUR:
200