Roland Svensson litografi

759177

ROLAND SVENSSON (1910-2003): Skärgårdsmotiv, signerad Roland S, färglitografi, numrerad 185/260, bildmått 38x57 cm

Gulnad

Roland Svensson litografi

Budhistorik

2020-04-07 kl 11:06
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.