Wilho Sjöström

759174

WILHO SJÖSTRÖM (1873-1944) Vårvinter vid vattendraget, signerad, olja på duk, 75x97 cm

Södra kajen 14, Helsingfors

Wilho Sjöström

Budhistorik (4 bud)

Bud EUR
5782836
5780154
360
5780116
50
5780115
30

Slutpris EUR:
4 075 SEK, 444 USD
Utropspris EUR:
600