Olavi Vepsäläinen oljemålning

759171

OLAVI VEPSÄLÄINEN (1927-1993) Stilleben, signerad samt daterad -81, olja på pannå, 50x65 cm

Södra kajen 14, Helsingfors

Olavi Vepsäläinen oljemålning

Budhistorik

Bud EUR

2020-04-07 kl 21:03
Slutpris EUR:
0
0 SEK, 0 USD
Utropspris EUR:
150