Seppo Similä oljemålning

759170

SEPPO SIMILÄ, skönhet, signerad samt daterad -92, olja på duk, 52x29 cm

Södra kajen 14, Helsingfors

Seppo Similä oljemålning

Budhistorik (6 bud)
Bud EUR
5796546
130
5796545
120
5786229
110
5786226
100
5784505
55

Slutpris EUR:
130
1 324 SEK, 144 USD
Utropspris EUR:
250