Kosti Meriläinen oljemålning

759169

KOSTI MERILÄINEN (1886-1938) Landskap från Tyrolen, signerad Igls samt daterad -22, olja på pannå, 34x40 cm

Södra kajen 14, Helsingfors

Kosti Meriläinen oljemålning

Budhistorik (1 bud)

Bud EUR
5780117
2020-04-02 13:45:44
30

2020-04-07 kl 20:15
Slutpris EUR:
30
306 SEK, 33 USD
Utropspris EUR:
250