Lasse Marttinen oljemålning

759168

LASSE MARTTINEN (1926-2007): Komposition, signerad samt daterad -84, olja på pannå, 51x73 cm

Södra kajen 14, Helsingfors

Lasse Marttinen oljemålning

Budhistorik

Bud EUR

2020-04-07 kl 21:20
Slutpris EUR:
0
0 SEK, 0 USD
Utropspris EUR:
100