Pekka Laiho oljemålning

759167

PEKKA LAIHO (1941-) Sittande kvinna, signerad samt daterad -04, olja på duk, 100x92 cm

Södra kajen 14, Helsingfors

Pekka Laiho oljemålning

Budhistorik (3 bud)

Bud EUR
5795834
80
5795833
55
5780135
30

Slutpris EUR:
80
815 SEK, 89 USD
Utropspris EUR: