Eemu Myntti oljemålning

759166

EEMU MYNTTI (1890-1943) Landskap, signerad, olja på papper, 31x39 cm

Södra kajen 14, Helsingfors

Eemu Myntti oljemålning

Budhistorik (1 bud)

Bud EUR
5795840
2020-04-06 22:20:20
30

2020-04-07 kl 20:07
Slutpris EUR:
30
306 SEK, 33 USD
Utropspris EUR:
250