Janne Muusari oljemålning

759165

JANNE MUUSARI (1886-1986) Auktion, signerad samt daterad 1921, olja på pannå, 46x36 cm

Södra kajen 14, Helsingfors

Janne Muusari oljemålning

Budhistorik

Bud EUR

2020-04-07 kl 21:32
Slutpris EUR:
0
0 SEK, 0 USD
Utropspris EUR:
150