Yrjö Ollila akvarell

759158

YRJÖ OLLILA (1887-1932) Soldat, signerad samt daterad 1928, akvarell, 32x17 cm

Södra kajen 14, Helsingfors

Yrjö Ollila akvarell

Budhistorik (1 bud)

Bud EUR
5794875
2020-04-06 17:25:38
30

2020-04-07 kl 10:00
Slutpris EUR:
30
306 SEK, 33 USD
Utropspris EUR:
80