Unto Koistinen etsning

759155

UNTO KOISTINEN (1917-1994) Sittande modell, signerad samt daterad -49, etsning, koevedos, tpla, 29,5x25 cm

Södra kajen 14, Helsingfors

Unto Koistinen etsning

Budhistorik (1 bud)

Bud EUR
5780118
2020-04-02 13:45:59
30

2020-04-07 kl 20:09
Slutpris EUR:
30
306 SEK, 33 USD
Utropspris EUR: