Helena Bruun oljemålning

759154

HELENA BRUUN (1920-1999) Observatoriebacken i Åbo, signerad samt daterad 1980, olja på duk, 46x32 cm

Södra kajen 14, Helsingfors

Helena Bruun oljemålning

Budhistorik (2 bud)

Bud EUR
5780142
35
5779397
30

Slutpris EUR:
35
357 SEK, 39 USD
Utropspris EUR:
200