Antoni Tàpies

759096

ANTONI TÀPIES (Spanien, 1923-2012): Komposition, signerad Tapies 43/75, litografi, bladmått 76x56 cm

Rum 12

Antoni Tàpies

Budhistorik (13 bud)
5798813
3 400
5797770
3 200
5795861
5794524
2 800
5790970
2 600

Slutpris SEK:
3 400
334 EUR, 371 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.