Andreas Wargenbrandt litografi

758983

ANDREAS WARGENBRANT (född 1967): "Amarone", signerad, färglitografi, numrerad 14/20, bildmått ca 53x73 cm

Fack 51

Budhistorik (5 bud)
5794828
500
5793926
450
5787736
5787456
5781035

Slutpris SEK:
500
49 EUR, 55 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.