Skrivbord

758903

SKRIVBORD, 1700/1800-tal, rokoko, mahogny, 2 lådor i sargen, trälist upptill, höjd 77 cm, 90x48 cm

Slitage, lös list, saknar nyckel. Ett ben löst, lagat. Senare beslag.

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 5

Skrivbord

Budhistorik (11 bud)
5796578
850
5796297
5796043
750
5796295
750
5796043
550

Slutpris SEK:
850
83 EUR, 93 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.