Soffa Frankrike 1800-talets andra hälft

758692

SOFFA, Frankrike, 1800-talets andra hälft, fast stoppad rygg och sits, förgylld och bronserad, skuren dekor, längd ca 145 cm

Klädsel något blekt

Möbler, Soffor

Linnégatan 21, Norrköping

Budhistorik (9 bud)
5796207
700
5796206
650
5795860
600
5795859
550
5795858
500

Slutpris SEK:
700
69 EUR, 76 USD
Utropspris SEK:
3 500

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 641 kr.