Carl Evers

758635

CARL EVERS (1907-2000): Svenska Amerikalinien "M. S. Stockholm", signerad C Evers, akvarell, ca 17x27 cm

Konst, Modernt måleri, Nautica/Technica

Carl Evers

Budhistorik (3 bud)

5796321
5795597
5793263

Slutpris SEK:
196 EUR, 218 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.