John Nyström oljemålning

758633

JOHN NYSTRÖM (1888-1945): Skogslandskap med tjärn, signerad och daterad John Nyström -28, olja på duk, 60x72 cm

Rum 6

John Nyström oljemålning

Budhistorik (10 bud)
5797750
1 600
5797707
5797707
650
5797744
600
5797707
550

Slutpris SEK:
1 600
157 EUR, 174 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.