Byst i gips 1900-tal

758608

SKULPTUR, Byst, 1900-tal, gips, höjd ca 37 cm

Märken och nagg förekommer

Konst, Skulpturer

Monter 2

Byst i gips 1900-tal

Budhistorik

2020-04-10 kl 10:48
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.