Anna Nordlander

758396

ANNA NORDLANDER (född 1972): Utan titel, signerad och daterad a tergo Anna Nordlander 2018, numrerad 1/10, print på pannå, 69x98 cm

Fotografi

Rum 12

Anna Nordlander

Budhistorik (18 bud)
5796661
1 400
5796654
1 300
5796541
5796386
5796075

Slutpris SEK:
1 400
137 EUR, 153 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.