Trampbil 1900-talets mitt

758211

TRAMPBIL, 1900-talets mitt, målad, längd ca 110 cm

Åldersrelaterat slitage

Leksaker, Diverse

Linnégatan 21, Norrköping

Trampbil 1900-talets mitt

Budhistorik (7 bud)
5796397
650
5795924
600
5795924
500
5795935
450
5795924

Slutpris SEK:
650
64 EUR, 71 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 482 kr.