Knut Janson oljemålning

758097

KNUT JANSON (1882-1966): "Alskärskobben", från Harö skärgård, signerad och daterad 1934, olja på pannå, 26x34 cm

Någon obetydlig fläck

Linnégatan 21, Norrköping

Knut Janson oljemålning

Budhistorik

2020-04-07 kl 21:01
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 482 kr.