Carl Fredrik Reuterswärd litografi

758025

CARL FREDRIK REUTERSWÄRD (född 1934): Abstrakt komposition, signerad, litografi, ca 61x87 cm

Budhistorik (15 bud)
5799728
5799727
950
5799726
900
5799725
850
5799723

Slutpris SEK:
98 EUR, 109 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.