Peter Dahl litografi

758021

PETER DAHL (1934-2019) "Modelltecknaren", signerad samt numrerad 25/300, ca 36x29 cm

Peter Dahl litografi

Budhistorik (2 bud)

5800717
5798926

Slutpris SEK:
34 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.