Skulptur Venus de Milo

757981

SKULPTUR, Venus de Milo, sent 1900-tal, gips, höjd ca 57 cm

Ingår i temaauktionen "Grand tour"

Slitage

Diverse, Konst, Skulpturer

Monter 6

Skulptur Venus de Milo

Budhistorik (13 bud)
5799922
5799920
5799914
950
5798643
900
5799911
900

Slutpris SEK:
108 EUR, 120 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.