Josef Frank klaffbord

757911

Slitage, repor, en knopp till låda med avslag

Möbler, Soffbord, sidobord, Design, Svenskt Tenn

Rum 4

Josef Frank klaffbord

Budhistorik (10 bud)
5796078
2 400
5781518
5796077
5781518
5796076
1 900

Slutpris SEK:
2 400
236 EUR, 262 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.