Victor Vasarely

757889

VICTOR VASARELY (Ungern/ Frankrike, 1908-1997): Optisk komposition, signerad Vasarely och numrerad 243/250, färgserigrafi, bildmått ca 75x75 cm

Gulnad

Rum 18

Victor Vasarely

Budhistorik (20 bud)
5798038
4 600
5798019
4 400
5798016
4 200
5798002
5797964
3 800

Slutpris SEK:
4 600
452 EUR, 501 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.