Tallrikar, 4 st, Kina 1700-tal

757882

TALLRIKAR, 4 st, porslin, Kina, 1700-tal, 3 st Kangxi, 1 st Qianlong, olika dekorer i underglasyrblått med figurscener, diameter ca 22,5-23 cm

Smärre kantnagg

Orientaliskt, Porslin, Lilla Kvalitén

Nybrogatan 32, Stockholm

Budhistorik (29 bud)
5796571
5 200
5796568
5 000
5796569
5 000
5796568
4 800
5796567
4 600

Slutpris SEK:
5 200
510 EUR, 567 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.