Beck & Jung mixed media 1983

757879

BECK & JUNG (Holger Bäckström, 1939-1997, och Bo Ljungberg, 1939-2007): Pinnebus IV, signerad och daterad Beck & Jung 1983, numrerad (9?)/65, computer ink plot, hand colored, bladmått 67x49 cm

PROVENIENS
Köpt på Stockholms Auktionsverk, lot 4383

Fack 18

Beck & Jung mixed media 1983

Budhistorik (1 bud)

5780823
2020-04-02 17:40:16

2020-04-07 kl 19:32
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.