Broscher 2 st i 18 k guld

757872

BROSCHER, 2 st, 18 k guld, Sverige, 1900-tal, otydliga stämplar, en med odlad saltvattenpärla, längd 5,3 resp 3,7 cm, totalvikt ca 10,6 g

Guld/Smycken

Broscher 2 st i 18 k guld

Budhistorik (1 bud)

5786553
2020-04-04 15:51:08
3 200

2020-04-07 kl 10:28
Slutpris SEK:
3 200
314 EUR, 349 USD
Utropspris SEK:
4 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 200 kr.