Johan Ossian oljemålning

757807

JOHAN OSSIAN ANDERSSON (1889-1975): Fiskbåtar till havs, signerad och daterad Ossian Andersson 1927, olja på duk, ca 65x98 cm

Dukskador

Fack 3

Johan Ossian oljemålning

Budhistorik (9 bud)
5799317
750
5799184
700
5798824
650
5795713
600
5783762
550

Slutpris SEK:
750
74 EUR, 82 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.