Ture Sjölander

757787

TURE SJÖLANDER (född 1937): Föreställande en TV-skärm med ABBA, bär autografer av ABBA's medlemmar, signerad och daterad - 77. HC 35/70, serigrafi, bildstrl 44 x 66 cm

Hanteringsveck

Konst, Grafik, Pop/Rock

Rum 9

Ture Sjölander

Budhistorik (10 bud)
5799930
2 400
5799398
1 300
5799116
5798927
900
5798925
550

Slutpris SEK:
2 400
236 EUR, 262 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.