Kristina Anshelm grafik

757770

Kristina Anshelm (Född 1942): (3) Figurkompositioner bl.a. "Sitta i knä", varierande tekniker bl.a. tusch och etsningar, signerade samt daterade 1973-79, 16x27, 24x15 samt 49x39 cm

Ej examinerade ur ram

Fack 4

Kristina Anshelm grafik

Budhistorik

2020-04-08 kl 13:24
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.