Två stolar 1800-tal

757592

STOLAR 2 st, sengustavianska, 1800-talets första kvartal, höjd ca 91 cm

senare bemålade, åldersrelaterat slitage

Möbler, Stolar

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Två stolar 1800-tal

Budhistorik (4 bud)

5795916
550
5795915
500
5795914
5795913

Slutpris SEK:
550
54 EUR, 60 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 540 kr.