Vitrinskåp Engelsk stil

757476

VITRINSKÅP, 1900-talets mitt, Engelsk stil, mahogny, tvådelad, övre vitrindel med 5 hyllplan i glas, belysning, nedre skåpdel låsbar med hyllplan, totalhöjd ca 198, 154x33 cm

Slitage, repor samt avslag föekommer, belysning ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

Ändringar/tillägg
Vitringskåp i två delar, nycklar (4) medföljer, hämtas ut vid utlämningen

Möbler, Skåp, byråer

Rum 7

Vitrinskåp Engelsk stil

Budhistorik (26 bud)
5796595
4 600
5796590
4 400
5796584
4 200
5787838
5796583
3 800

Slutpris SEK:
4 600
452 EUR, 501 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.