Madeleine Pyk litografi

757315

MADELEINE PYK (född 1934): ''Ryttarstatyn'', signerad M Pyk 94/150, färglitografi, bildmått ca 68x46 cm

Madeleine Pyk litografi

Budhistorik (7 bud)
5798000
5797993
5797986
900
5797984
5795721
600

Slutpris SEK:
108 EUR, 120 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.