Göran Brunius

757271

GÖRAN BRUNIUS (1911-2005), "Alvaret vid borgholm" monogramsignerad GB, olja på duk, ca 92x67 cm

Fack 5

Göran Brunius

Budhistorik (23 bud)
5798364
5798354
3 800
5798349
3 600
5798341
3 400
5798337
3 200

Slutpris SEK:
393 EUR, 436 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.